Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A to z kim miała układ organistka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztofa ta trębaczka miała układ z PO, wszyscy wiedzą :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzeziński   zrobił  coś  dobrego ???????? Proszę chyba  to  ze pozamiatane  ma  po  sobie  .....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święto   truskawki,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,  śmiech  na  sali ,,,,,,,,,,,,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy wreszcie przestaną mi wrzucać ten kurier propagandy krzysztofa? Już ma dosyć tej makulatury!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako Gołębiak przepraszam za przewodniczącą. Mogę tylko napisać, że na pewno więcej to już na nią nie zagłosujemy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wezta mi tego narcyza z oczu! Patriota mi wielki co uciekl z kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A kiedy wreszcie przestaną mi wrzucać ten kurier propagandy krzysztofa? Już ma dosyć tej makulatury!" Nie każdy tak uważa. Mnie się Kurier bardzo podoba, lubię wiedzieć co się dzieje w Gminie, a dzieje się dużo, co widać nawet bez czytania Kuriera. Dzięki Kurierowi można dowiedzieć się więcej, przecież nie we wszystkich zdarzeniach z życia Gminy można wziąć udział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież wszyscy wiedzą komu najbardziej zależy na tym, aby Kurier przestał być dostarczany mieszkańcom. Wtedy o wiele łatwiej byłoby niektórym osobom przekonywać, że w naszej gminie nic się nie robi, nic się nie dzieje, po prostu nie ma niczego, a to wszystko wina wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mawiał Krzysztof Kononowicz "i żeby nic nie było" - tak chcieliby oponenci wójta, i to wcale nie z powodu tego, że nic nie robi tylko dlatego, że to on jako wójt może i sprawuje autentyczną władzę w Gminie i jako wójt ma się czym pochwalić, ale nie po to żeby się chwalić, tylko żeby zdawać na bieżąco społeczeństwu sprawozdanie ze swojej służby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę szkoda mi tej radnej, bo chyba dała się w puścić w maliny, a teraz będzie musiała sama za to zapłacić. A może miała mocodawców, którzy ją do tego procesu namówili, to może teraz wesprą ją? Taaaka Gmina jak śpiewał kabaret.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyroki sądów powinny być sprawiedliwe a nie korzystne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oooo z urzędu wpisy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Dziennik Wschidni może sprawdzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyroki sądów powinny być sprawiedliwe a nie korzystne.
teraz wyroki sądów są jedynie jakąś tam opinią :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POpłynie ten pan niebawem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam się w tym urzędzie dzieje to chyba nikt nie wie. Jakieś dopisywania do statutów, jakieś błędy w delegacjach, wyroki dla pracowników, kiedy wreszcie będzie normalnie!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ten anonim musiał wyjść od kogoś, kto wiedział, że ta radna jest na zwolnieniu. A kto wiedział? M.in. Urząd :) Co za czasy, że ktoś pisze paszkwile, ktoś inny je czyta i niby wszystko ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam się w tym urzędzie dzieje to chyba nikt nie wie. Jakieś dopisywania do statutów, jakieś błędy w delegacjach, wyroki dla pracowników, kiedy wreszcie będzie normalnie!?
Błędy w delegacjach wydumane na zacnym hejterskim fanpage na facebooku ktory prowadzą wielbiciele bezrobotnej pani która z wykształcenia jest pielęgniarką. Jest cały czas normalnie, tylko wielbiciele i sama pani pielęgniarka nie są w stanie przetrawić porażki. Tam jest źródło tego bagna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wójt na sesji mówił, że to prawdziwe błędy, a nie wydumane. Pytanie tylko czemu ukrywali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...